تبلیغات

بیوگرافی

۱
بیوگرافی وارش

 وارش  در تاریخ ۷۴/۵/۲  در شهر قزوین متولد شد، تا سن ۱۰ سالگی در این شهر زندگی کرد و سپس به کرج مهاجرت کرد.
از سن ۵ سالگی نواختن ساز کیبورد را به صورت خودآموز فراگرفت و بیشتر علاقه به نواختن ملودی های هرچند ساده اما تازه داشت که این خصلت اتفاقات آینده رو برای او رقم زد.

در سن ۱۵ سالگی صاحب اولین گیتار زندگی اش شد اما چون شانس حضور در کلاس هیچ معلمی رو پیدا نکرد  نواختن گیتار رو هم به صورت خودآموز آغاز کرد، بعد تر به علت علاقمندی به ساختن ملودی و آهنگ دانش موسیقی را نزد دوستان و اساتیدی نظیر عماد ساعدی فرا گرفت.

در سال ۱۳۹۱ درحالی که وارش ۱۶ سال داشت تلاش هایی در جهت نوشتن شعر و آهنگ انجام داد که این تلاش ها منتج به اجرا شدن برخی از این آثار توسط خوانندگان دیگر شد.بعد ها به دلیل اختلاف سلیقه و عقیده در تولید موسیقی و علاقه وارش به ترکیب ژانر هایی از قبیل راک و کانتری در موسیقی پاپ این همکاری ها پایان گرفت و یک وقفه چندساله در فعالیت موسیقایی او به وجود آمد.

در همان تابستان سال ۱۳۹۱ به کارگاه ترانه یغما گلرویی رفت و این آموزه ها تاثیر به سزایی نه تنها در نوشتن بلکه حتی در آهنگسازی او داشت .

در سال ۱۳۹۶ پس از یک وقفه‌ی طولانی و تمرین های بسیار تصمیم به اجرای آثار با صدای خودش گرفت اما وسواس در انتخاب موضوع و نوشتن شعر باعث شد که طی ۴ سال گذشته تعداد آثار منتشر شده از او کمتر از تعداد انگشتان یک دست باشد.
با این حال در سال ۱۴۰۰ اقدام به اجرا و ضبط و انتشار اولین آلبوم خود به نام «ماهو گم کردم» گرفت و این آلبوم به زودی از لیبل زنگ ریکوردز منتشر خواهد شد و به گوش مخاطبان وی خواهد رسید ‌.

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Varashmusic در ، ۳ بازدید
برچسب‌ها: خواننده، راک، موسیقی، موسیقی مستقل، وارش، پاپ
نوشته‌های اخیر